07:30  

28 Temmuz 2021
Çarşamba

Takvim

Geri

   

İleri

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz

Hava Durumu

YALOVA

ANKARA

Kocaeli Bilişim Ekibi 3000 mt'de Zirvedeydi.

Kocaeli Bilişim Ekibi 3000 mt'de Zirvedeydi.

Dedegöl Dağcılık Şenliği Etkinliklerine katılan Kocaeli Web Tasarım Ekibi, zirvedeydi.


23-24 Mayıs 2015 tarihlerinde Isparta ili Aksu ilçesi Melikler Yaylası'nda bu yıl 19. su gerçekleştirilen Dağcılık Şenliği'ne ilimizi temsilen Kocaeli Bilişim sponsorluğundaki sporcular, Göksu GÜNAY, Çağrı GÜNAY, Av.Koray KARADAĞ, Burhan SANCAKTUTAN, Kamil ATİLLA ve Yusuf İŞSEVER katıldılar.

44 klüp ve 1700 ün üstünde kayıtlı doğaseverin bulunduğu şenliğe, Isparta Vali Yardımcısı Mestan DENİZ, Kaymakam Lokman ÖNDER, Yenişarbademli Kaymakamı ve Belediye Başkanı, Eğirdir Kaymakamı,  Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Savcısı ile  üst düzey yöneticiler de eşlik etti.

Aksu Kaymakamı Lokman ÖNDER ile kısa bir görüşme yapan Kocaeli Bilişim Yazılım ekibi üyeleri, gösterilen misafirperverlik ve yapılan tüm etkinlikler için teşekkür etti. Isparta'da bulunan yetkililer, ilimiz yöneticilerine selam ilettiler.

24 Mayıs sabahı 05.20 de zirve tırmanışına başlayan sporcularımız, 3.5 saatlik bir tırmanışın ardından 3000 mt rakımlı zirveye ulaştılar. Zirve dönüşü yemek ikramları ve tebrikler sonrasında Kocaeli Bilişim Web Tasarım Hizmetleri sponsorluğundaki ekip, ilimize geri dönüş yaptı.

Kocaeli'nde de benzer şenlik ve dağcılık etkinliklerinin düzenlenmesini isteyen, bu konuda dağcılık klüplerinin, Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin yapacağı çalışmalara destek vereceğini söyleyen Kocaeli Bilişim Genel Müdürü Göksu GÜNAY ;
"Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Karaosmanoğlu, doğa  yürüyüşleri ve dağcılık konusunda bir çok yöneticiden çok daha duyarlı. Kendisinden talebimiz, Kartepe zirvesinde dağcılık şenliği düzenlenmesine destek çıkması ve Kartepe'nin dağcılık turizmi açısından hareketlenmesine katkı sağlamasıdır. Bizler de Kocaeli Bilişim olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız." dedi.


İletişim Bilgileri

Telefon
0 262 452 2222
0 226 461 3800
Faks
0 226 461 3371
E-Mail
info@kocaelibilisim.com
Adres
Hürriyet Mah. Bursa Cad. No:33
Altınova / Yalova

Ürünlerimiz

CAFE / RESTAURANT Web Sitesi

CAFE / RESTAURANT Web Sitesi

Ürün Detayı

MÜFTÜLÜK ve CAMİ Sitesi

MÜFTÜLÜK ve CAMİ Sitesi

Ürün Detayı

ESNAF Hazır Web Sitesi

ESNAF Hazır Web Sitesi

Ürün Detayı